А вот и загадка кто его наштаяши папа. Не похожа ни на кого: внучка яркой пары советского кино Светланы Светличной и Владимира Ивашова
У світі радянського кіно Світлана Світлична і Володимир Івашов були найяскравішою парою, якій заздрили і захоплювалися одночасно.


Яскравий образ Світличної у фільмі “Діамантова рука” назавжди залишиться в пам’яті кіноглядачів. Незважаючи на величезному популярність після виходу цієї картини, артистка рідко з’являлася в кіно.

Актриса зустріла свою любов в особі Володимира коли їй було всього 20 років.

У 1961 році у пари народився син Олексій, а 11 років по тому другий хлопчик Олег.

Цей союз вважався найміцнішим у світі знаменитостей того часу. Але ніхто не знав про постійні конфлікти в семье.Как зізналася потім артистка, вона не завжди була вірна чоловікові.

У переломні 90-е Володимиру довелося піти на будівництво, щоб забезпечити сім’ю. Праця виявився занадто важким для здоров’я артиста.

У 54 роки Світлична залишилася вдовою …

Відносини з синами теж не складалися. Молодший син поїхав від матері в Іванівську область і рано пішов з життя.

Старший женився і не підтримував тісного спілкування з мамою.

Тільки в похилому віці артистка вирішила зблизитися з родиною. Вона кинула молодих залицяльників: Прохора Шаляпіна, стиліста Руслана, барда Смирнова-Сокольського і присвятила весь свій час сім’ї.

Внучка Марія змогла продовжити акторську династія, хоча спочатку отримала професію стоматолога.

Широка аудиторія могла бачити Марію на шоу «За склом», де вона взяла участь разом зі своїм колишнім партнером – Сашком, а також в програмі «Модний вирок», де її бабуся скаржилася на відсутність жіночності у своєї внучки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *