Прекрасные воспоминания и факты: как жилось при Брежневе
Леонід Брежнєв народився в 1906 році 19 грудня. Він був Головним секретарем ЦК КПРС. Давайте розглянемо факти, чому за Брежнєва жилося краще. У 70-х роках саме за Брежнєва …


Ми звикли лаяти свою історію і тих політиків, які керували нашою країною раніше. Часом ми переконані, що саме колишні політики завели нашу країну в трясовину. Втім, чинним політикам теж чимало дістається. Взагалі, в усі часи в усьому було винне «уряд». Але що, якщо подивитися на нашу історію з точки зору одних тільки фактів, відкинувши емоції?

Давайте згадаємо одного з наших колишніх лідерів, Леоніда Ілліча Брежнєва. Леонід Ілліч з’явився на світло 19.12.1906 р Ми знаємо його як Головного секретаря ЦК КПРС Радянського Союзу. Пропонуємо оцінити результати його діяльності, тільки по фактам. У 70-х роках саме за Брежнєва Радянський союз посідав перше місце в Європі за обсягами виробленого продукту в сільському господарстві і в багатьох галузях промисловості. У світі ми займали 2-е місце за цими показниками, перше було у США.

У ті роки ми виробляв практично все: від нижньої білизни до авіаційного обладнання. Звичайно, не все було модне, але було ж все! У ті роки багато продуктів були в дефіциті, але завжди можна було з’їздити в столицю і закупитися про запас. Доходи населення в порівнянні з теперішнім часом були в 1.5 рази вище! За Брежнєва нове житло було отримано понад 162 млн осіб. В ті часи квартплата не перевищувала 3% від доходів населення. До речі, землю за Брежнєва було отримати дуже легко. Мало хто може похвалитися дачею, отриманої після розпаду СРСР.

За Брежнєва автомобіль потрібно було чекати кілька років, та й накопичить на нього могла не кожна сім’я. Однак якщо отримували авто, то вона була нова і радості було! Зараз автомобіль предмет необхідності, а не розкоші, як це було за часів Брежнєва. За Брежнєва був підписаний легендарний обмова по ПРО, який поклав край холодній війні і вічного очікування ядерного удару. За Брежнєва була встановлена ​​5-денний робочий тиждень і 2 вихідних.

Саме той час ми зобов’язані появою 3-х тижневого оплачуваної відпустки, якого немає в США до сих пір. А згадайте безкоштовні путівки дітям і дорослим в санаторії, безкоштовну вищу освіту, відсутність безробіття … У 1980 році СРСР стала переможцем в Олімпіаді. Цей рік пам’ятає кожен з нас до сих пір. Олімпіада була організована на вищому рівні. Тільки за Брежнєва люди перестали боятися репресій і навіть змогли висловлювати свої думки вголос. Саме за Брежнєва з’явилися найвідоміші фільми Гайдая, Рязанова, Тарковського, Данелія. Саме цього періоду ми зобов’язані появі «Іронії долі, або з легким паром!».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *